Audyt czystości – jak wykorzystać go w biznesie?

      Możliwość komentowania Audyt czystości – jak wykorzystać go w biznesie? została wyłączona

Doświadczenie naszego zespołu zbudowały setki spotkań i rozmów z klientami. Ponadto wykonywaliśmy audyty, których celem było określenie stosowanych zasad sprzątania i weryfikacja możliwości zmian. Oczywiście ich celem był jeszcze lepszy poziom higieny. Działaliśmy zarówno w branży przemysłowej i produkcyjnej, HoReCa, handlu, służbie zdrowia, usługowej jak i w instytucjach publicznych. Nasz zespół to osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą w zakresie utrzymania czystości. Prowadziliśmy szkolenia i kampanie społeczne, których odbiorcami byli pracownicy firm, personel sprzątający, a także dzieci. Wszystkie te doświadczenia pozwoliły nam stworzyć audyt czystości, który udostępniamy Państwu do samodzielnego wykonania.

Współpraca z partnerami, których innowacyjne rozwiązania w zakresie utrzymania czystości obecnie wyznaczają standardy na rynku, dają nam poczucie, że w tym obszarze jesteśmy ekspertami. Przekazując w Państwa ręce AUDYT CZYSTOŚCI, chcemy udostępnić narzędzie, które pomoże zweryfikować dobre praktyki higieniczne stosowane w Państwa firmach czy instytucjach. Mając na względzie nowe uwarunkowania i sytuację związaną z wysokim zagrożeniem epidemicznym, biorąc pod uwagę wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, zebraliśmy najlepsze zasady w jednym miejscu. Wszystko po to, abyście mogli Państwo odpowiedzieć sobie na pytanie: czy Wasz biznes jest bezpieczny dla Was, Waszych pracowników oraz gości, klientów czy osób, które mają z Wami kontakt.

audyt czystości

Poszczególne zakresy audytu określają podstawowe czynności i zasady, które powinny być wykonywane w określonych pomieszczeniach. W części ogólnej znajdują się zagadnienia dotyczące wymaganych zasad i procedur. Kolejne części stanowią zasady działania w określonych pomieszczeniach. Staraliśmy się jak najdokładniej je wyróżnić i opisać, jednak nie zawsze każdy biznes jest taki sam. Dlatego prosimy o przyjrzenie się dokumentowi przed jego wypełnieniem i określenie miejsc, które Państwa dotyczą.

Wyniki audytu są przeznaczone dla Państwa i mogą być podstawą do weryfikacji zasad, jakie funkcjonują w firmie. Mogą być wyznacznikiem kwestii, które należy poprawić lub zwrócić szczególna uwagę.

Zapraszamy do wypełnienia arkusza.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.